opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > Darmowe konta internetoweOdpowiedz
 
Oceń temat

Linki sponsorowane


stare 06-29-2011, 11:40   #1
Admin

Konto osobiste w banku BZ WBK - jakie wybrać?

Niewiele jest osób, które nie posiadają dziś konta osobistego. Rachunek ułatwia codzienne życie, umożliwia zarządzanie środkami finansowymi, a dzięki dołączonej do niego karcie płatniczej także dokonywanie transakcji bezgotówkowych. Wybór odpowiedniego konta nie należy do najłatwiejszych. Trzeba pamiętać o tym, że powinno ono spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Banki w swoich ofertach mają zazwyczaj kilka kont osobistych, które przeznaczone są dla różnych Klienów, dopasowane do ich potrzeb.

Wypełnij powyższy formularz i dowiedz się co daje konto osobiste w BZ WBK


Wystarczy spojrzeć chociażby na bogatą ofertę BZ WBK. Bank z myślą o ludziach młodych stworzył Konto<30. Nie płaci się za prowadzenie konta, zlecenia stałe, przelewy internetowe, użytkowanie karty zbliżeniowej Visa Electron<30, jeśli wykona się nią co najmniej jedną transakcję w miesiącu. Na konto nie muszą co miesiąc wpływać także pieniądze/np. wynagrodzenie.


Do kont standardowych bank zaliczył: Konto Wydajesz&Zarabiasz, Konto24, Konto Aktywni50+ oraz Konto na Obcasach.


Konto Wydajesz&Zarabiasz powstało z myślą o tych klientach, którzy dokonują wielu płatności kartą w miesiącu. Ich aktywność jest nagradzana, bowiem bank zwraca im 1% wartości zakupów. Mogą oni również zamienne zbierać punkty w programie PAYBACK. Nie muszą płacić za wypłaty z bankomatów na terenie Polski oraz za utrzymanie konta, jeśli co miesiąc regularnie wpływać będzie na nie co najmniej 1 tys. zł.


Konto24 aktualnie nie jest dostępne w ofercie banku, jednakże nie zostało z niej definitywnie usunięte. Odznaczało się: stałym dostępem do konta, wygodą korzystania, bezpłatnymi wypłatami z bankomatów BZ WBK, łatwością w przeniesieniu konta z innego banku.


Konto Aktywni50+ jest przeznaczone dla osób, które ukończyły 50. rok życia. Prowadzenie konta jest bezpłatne jeśli co miesiąc będzie na nie wpływać kwota nie mniejsza niż 1 tys. zł. Darmowe są także wypłaty z bankomatów na terenie Polski, ubezpieczenie, które obejmuje pomoc medyczną przez 24h na dobę w nagłych wypadkach.
Konto na Obcasach zostało stworzone z myślą o nowoczesnych kobietach. W ramach konta panie mogą liczyć na zwrot 1% z zakupów dokonanych kartą płatniczą wymiennie ze zbieraniem punktów PAYBACK, pakiet ubezpieczeń 'Na Obcasach', wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce.


Bank wprowadził tzw. konto partnerskie, czyli Konto24.pl. W ofercie znajdują się także konta walutowe w EUR, GBP, USD, CHF. Nie zapomniał również o klientach prestiżowych, dla nich do stworzył takie produkty jak: Konto24 Prestiż, Konto24 VIP, które odznaczają się między innymi ekskluzywnym pakietem transakcji i wypłat bezgotówkowych, luksusową opieką indywidualnego doradcy, pakietem usług concierge, możliwością indywidualnych udogodnień oraz atrakcyjnymi ofertami.
Admin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-20-2013, 14:31   #2
Adamson
Jeśli chodzi o te <30 to chyba teraz to zmniejszyli jakoś (coś mi się tak kojarzy), ale nie wiem dokładnie, więc nie powiem. Każdy zainteresowany może sobie przecież poszukać sam. Kiedyś jak jeszcze byłem przed 30 ;-/ też je miałem jakiś czas, nie używałem go zbytnio więc trudno mi je polecić lub skrytykować - w sumie było ok, ale jak doszedłem do 30 to zrezygnowałem, żeby nie płacić prowizji, za konto, którego nie używam.

Do BZW zraziła mnie z kolei inna rzecz - pewna inwestycja, no ale nie będę tu opisywał tego przypadku, bo to dział o kontach.

Obecnie oferta Avocado wydaje się dość ciekawa, przy czym to jest takie promocyjne oprocentowanie 1 miesiąc wyższe, 2 miesiąc niższe i uśredniając i tak wychodzi na poziomie ponad przeciętną. Jest tylko jeden wielki minus - trzeba założyć konto, które będzie obciążone prowizjami jeżeli nie spełnimy określonych warunków.

_____________
Kliknij tutaj - oświetlenie sufitowe led. Jeśli interesują Cię projekty oświetlenia sufitowego opartego o listwy led.
Adamson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-22-2013, 09:57   #3
nastikorc88
Ja mam, jeszcze, konto <30.
Rzeczywiście opłat dużo nie ma, jednak irytuje prowizja za wypłaty z bankomatów które nie należą do Banku BZ WBK. Oprócz tego to chyba mogę polecić
nastikorc88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-22-2013, 11:22   #4
justizik33
Popieram przedmówczynię. Konto w BZWBK jest całkiem niezłe, Miałam je swego czasu, wspominam miło, jedyną niedogodnością były te nieszczęsne wypłaty z bankomatów
justizik33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Konto osobiste w banku BZ WBK - jakie wybrać? na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kapitalne Konto w Banku BPH A.G. Darmowe konta internetowe 3 11-05-2014 09:06
Na jakie konto bankowe nie wchodzi komornik ? Pożyczki pozabankowe Darmowe konta internetowe 10 11-27-2013 16:54
Darmowe konto osobiste ? Wyrobnik Darmowe konta internetowe 15 07-02-2012 08:21
Wolny zawód a konto w banku Wera_nika Finansowe 2 05-05-2011 13:10


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «