opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > Darmowe konta internetoweOdpowiedz
 
Oceń temat

Linki sponsorowane


stare 11-22-2010, 14:06   #1
Wyrobnik

Darmowe konto osobiste ?

Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe jeszcze ? Owszem, jakiś czas temu jak konta internetowe były nowością, to i owszem banki oferowały je zupełnie za darmo.
Czy może ktoś polecić jakieś dobre konto osobiste ?
Ostatnio wypełniłem formularz w Millennium Banku i z tego co widzę to warunki mają fenomenalne. Nie dość, że wszystko tam jest za darmo to jeszcze płacą nawet 50 zł miesięcznie za dokonywanie zakupów kartą. Powyżej jest ten formularz.
Wyrobnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-22-2010, 14:32   #2
BasiaM
Od dobrych 6 lat jestem szczęśliwa posiadaczką konta osobistego w PKO BP. Bank jest jednym z większych w Polsce dzięki czemu posiada dużą liczbę bankomatów w całym kraju. Jak dla mnie jest to bardzo bezpieczny bank, nigdy nie miałam z nim problemów. Bankowość internetową oceniam bardzo wysoko. Karty zdrapki są dla mnie najbezpieczniejsza formą zabezpieczenia dokonywania przelewów. Prowadzenie konta kosztuje mnie jakieś 4 zł miesięcznie więc nie jest to duży koszt. Lepiej wydac kilka złotych i mieć pewne konto niż "za darmo". W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, zapamiętajcie to sobie.
BasiaM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-22-2010, 18:46   #3
Life
Nie wiem jak można wspominać o banku PKO BP w dziale "Darmowe konta internetowe" a tym bardziej w temacie "Darmowe konta osobiste". Posiadałem konto w PKO i wiem jakie opłaty ponosiłem miesięcznie. Niestety płatne przelewy do innych banków - prowizja 0,50zł za KAŻDY przelew, opłaty za prowadzenie rachunku itd. odrzucało mnie to od razu tym bardziej, że w mBanku mam wszystko za darmo.
Life jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-23-2010, 15:16   #4
BasiaM
Tutaj masz pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy. Prowizja dotyczy tylko wpłaty na inne banki niż PKO. Wpłata PKO-PKO odbywa się bardzo szybko i w kilka minut pieniądze są już na drugim koncie. W przypadku allegro opłata nie przeszkadza mi w ogóle, gdyż korzystam z PzA a co za tym idzie przelewy wykonywane są za darmo-tak jak w mbanku. Bardzo podobają mi się karty z kodami, jest to dla mnie najbezpieczniejsza forma przelewów.
BasiaM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-24-2010, 14:15   #5
Life
Tutaj także masz taką pewność. Z mBankiem nigdy nie miałem problemów. Wszystko mogę załatwić w domu. Nie muszę latać do oddziałów i czekać po kilka godzin w kolejce. mBank jest częścią BRE BANK, czyli bardzo solidnie świadczących usług banku. Możesz być pewna, że wszystko zostanie załatwione należycie i zgodnie z obowiązującymi normami.
Life jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-05-2010, 18:47   #6
krzysztoff
Life - co Ty piszesz... Tyle co ja przelewów wykonuję to Ci się nigdy nie śniło. Płacę w sklepach, wszędzie tam gdzie jest czytnik kart. W bankomacie Pekao wybieram bez niczego a ich jest sporo wszędzie. Np. w Spółdzielczym czy innym niż Pekao pobierają mi 5 pln prowizji, dla mnie nie problem bo nie korzystam z takich bankomatów. Miesięczny racuhnek za prowadzenie konta to 0,98 groszy. Zero dodatkowych opłat, jedynie od czasu do czasu widzę na koncie kwoty dodatkowe np. 0,03 grosza, nie wiem skąd.
krzysztoff jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-2010, 08:29   #7
Wera_nika
Ja ma konto w ING i jestem z niego zadowolona <reklamowane Direct>. Jednakże ostatnimi czasy trochę mnie irytuje podnoszenie przez bank prowizji za korzystanie z karty.

W maju z 2 zł zrobiło się 5 zł. Pod koniec listopada z 5 zł już 7 zł. Oczywiście konto jest darmowe, za kartę nie jest pobierana opłata jeśli się wyda co miesiąc 100 zł na zakupy i zapłaci kartą. Tym samym można zrobić 10 transakcji po 10 zł i też unika się płacenia 7 zł.

Jeśli chodzi o przelewy, obsługę konta internetowego itp. to muszę tutaj ów bank pochwalić.

W porównaniu z Polbankiem niebo a ziemia. Polbank zatrzymał się w XX wieku.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-15-2010, 12:26   #8
joanna_35
Ja takze mam konto w banku PKO BP, tak jak kilka osób które juz pisało w tym temacie.
Muszę sie zgodzić z ich opiniami bo także jestem zadowolona z tej usługi i nie chciałabym zmianiać teraz banku na inny bo mi tu dobrze
joanna_35 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-27-2011, 10:16   #9
Maciejek
Zdecydowanie jeśli mówimy o darmowym koncie osobistym to polecam mBank. Konto internetowe nie stwarzające problemów na pewno przyda się każdemu. Tym bardziej, że za przelewy międzybankowe nie płacimy zupełnie nic. Jedynym minusem jest brak oddziałów i wszystko trzeba załatwiać przez infolinię.
Maciejek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-30-2011, 19:51   #10
Rob4k
Także korzystam z mBanku. Z moich obserwacji wynika, żę chyba co drugi internauta ma tam konto. Nic dziwnego Z tym, że ja nie posiadam konta już nigdzie indziej. Wystarczy mi to co jest
Rob4k jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Darmowe konto osobiste ? na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «