opinie, forum, komentarze

opinie, forum, komentarze (https://www.nasze-kredyty.pl/)
-   Doradcy finansowi (https://www.nasze-kredyty.pl/doradcy-finansowi/)
-   -   Niezależny doradca - znaczy LEPSZY! (https://www.nasze-kredyty.pl/doradcy-finansowi/1166-niezale-ny-doradca-znaczy-lepszy.html)

driftingking17 03-20-2012 20:59

Niezależny doradca - znaczy LEPSZY!
 
Witam!
Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane kredytami , lokatami , ubezpieczeniami lub inwestycjami! Jestem nie zależnym doradcą finansowym co pozwala mi wybrać najlepszą z wszystkich możliwych ofert na rynku, również osoby które posiadają już któreś z tych produktów a zainteresowane są polepszeniem ich mogą kontaktować się zemną . Zobowiązuję się dobrać dla danej osoby najlepszego dla niego/niej rozwiązania. Co różni niezależnego doradcę od tych powiązanych kapitałowo z jakimiś podmiotami finansowymi lub tymi którzy przedstawiają jakieś instytucje finansowe? Otóż jako niezależny doradca finansowy mam możliwość dobrania do Państwa najlepiej dopasowanej oraz najkorzystniejszej oferty! Osoby z Poznania i okolic zainteresowane usługą doradcy finansowego proszone o kontakt :
tel. 505 082 901
e-mail : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

na podany email można wysyłać maile z pytaniami oraz problemami
pozdrawiam!

Poradnik_Finanse 12-26-2012 11:18

Ciężko mi uwierzyć, że jakiś doradca działa niezależnie... Oczywiście nie mówię, że wszyscy jednak część, można by rzec większa część pośredników mimo wszystko oferuje nam produkty, które to im się najbardziej opłaca. Ja bym podchodził do takich usług dosyć ostrożnie.

emgielka 05-22-2013 11:51

W takich wypadkach polecam Kancelarię Adwokacką Aleksandry Gawin-Bławat . Zobacz [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Bardzo szybka pomoc i porada, a co najważniejsze: konkretna, rzetelna oraz fachowa. Otrzymałam wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dlatego polecam, a i sama z pewnością ponownie skorzystam, gdyby zaistniała taka konieczność.


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.