opinie, forum, komentarze

opinie, forum, komentarze (https://www.nasze-kredyty.pl/)
-   Doradcy finansowi (https://www.nasze-kredyty.pl/doradcy-finansowi/)
-   -   Inicjatywa Mikro - Pożyczki dla Firm (https://www.nasze-kredyty.pl/doradcy-finansowi/1408-inicjatywa-mikro-po-yczki-dla-firm.html)

BeataM IM 07-19-2012 12:49

Inicjatywa Mikro - Pożyczki dla Firm
 
Witam Serdecznie.

Reprezentuję firmę Inicjatywa Mikro działającą w Polsce od 15 lat, a obecnie współfinansowaną przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Każda branża ma swoją specyfikę i dlatego do każdego Przedsiębiorcy podchodzi się indywidualnie, przy ocenie jego zdolność kredytowej.

Pożyczki przyznawane przez doradce bez pośredników i dodatkowych kosztów.

Zapraszam do kontaktu 664 214 137

Pozdrawiam.

Mariolka 09-13-2012 14:58

Czy mogła byś choć w skrócie przedstawić więcej szczegółów ? Jak wygląda oprocentowanie takich pożyczek ?

Szukam właśnie dla siostry czegoś na rozwój jej firmy - zajmuje się grafiką reklamową i potrzebuje nowego sprzętu, który niestety trochę kasy kosztuje.

BeataM IM 09-14-2012 10:41

Zgodnie z powyższym - indywidualnie podchodzimy do klientów. W razie konkretnych pytań proszę o kontakt telefoniczny, który ułatwi komunikację.

Pozdrawiam.

Cytat:

Napisał Mariolka (Post 4896)
Czy mogła byś choć w skrócie przedstawić więcej szczegółów ? Jak wygląda oprocentowanie takich pożyczek ?

Szukam właśnie dla siostry czegoś na rozwój jej firmy - zajmuje się grafiką reklamową i potrzebuje nowego sprzętu, który niestety trochę kasy kosztuje.


Nie zarejestrowany 10-02-2012 07:09

Omijać
 
Jeśli chodzi o inicjatywę mikro prponuję omijać bardzo dalekim łukiem Mam u nich pożyczkę na otwarcie działalności i to jest porażką a jednoczęśnie wielkim błędem;
- splata wcześniejsza owszem, ale całość z wszystkimi odsetkami bez możliwości spłaty odsetek na dzię calkowitego rozliczenia, spłaty
- koszty to 21% udzielonej pożyczki
- oprocentowanie jak karta kredytowa 23% mimo, że w trakcie negocjacji była mowa o max 19%
- nie ma mowy o odstąpieniu od umowy dla prowadzących działalność
- czas załatwiania pożyczki u mnie 5 tygodni
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do moich słów służe chetnie dowodami na poparcie powyższej informacji; [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Zażenowany 11-21-2012 11:23

Jednym słowem: porażka!!!
 
Jestem bardzo niezadowolony z obsługi Inicjatywy mikro. NIE POLECAM!!! Dwa tygodnie czekałem na decyzje. W pierwszej kolejności analityk miał skontaktowac się ze mną w ciągu 48 godzin. Zajęło mu to tydzień. Później poinformowano mnie po wypełnieniu dokumentów, że mam napisac jeszcze biznesplan. Więc sporządziłem go i wysłałem. Minęło kolejne 5 dni aby go zobaczyli i ocenili. Musiałem miec dwóch poręczycieli do tego jeszcze musieli zobaczyc nie dośc, że lokal to jeszcze umowę najmu podpisaną przez cały zarząd spółki ( czy ja biorę 100 000zł?) Pokazałem umowę przedwstępną i dalej mieli problem. Nie mówiąc o tym, że do pożyczki doliczyli ponad 60% kosztów (swoja prowizja 11%) i kazali jeszcze podpisac weksel in blanco. Nie ważne dla nich było to, że mój wkład własny był prawie trzykrotnie większy niż kwota pozyczki. To jest na prawdę żenujące przy pożyczce na kwotę 10.000 i do tego z takimi kosztami. Uciekajcie od nich daleko. Polecam Idea Bank dają 15.000 na start bez problemu, jeśli nie to FM Bank też ma ciekawą ofertę. Szkoda, że dowiedziałem się o tym za późno...

Nie zarejestrowany 12-23-2016 14:11

Inicjatywa mirko - Lichwiarze!!! uwaga!!!
 
Inicjatywa mikro to najwięksi lichwiarze z jakimi się zetknęłam, ostrzegam wszystkich przed tą firmą, a zwłaszcza przedsiębiorców szukających finansowania. Opłaty windykacyjne za 3 dni spóźnienia wyniosły ponad 500zł! najpierw 19,12,2016 podali mi kwotę 130zł - wpłaciłam, a do poręczycieli wysłali kolejne płatne wezwania do zapłaty tego samego dnia nie czekając na wpłatę!


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.