opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > Doradcy finansowiOdpowiedz
 
Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 2.86 średnia.

Linki sponsorowane


stare 11-04-2012, 19:50   #41
Kaz

negatywnie

Spróbujcie policzyć, ile stracicie na IKE, jeżeli nie wytrwacie min 8 lat, a zalecane jest 10.
Nie licząc strat na giełdzie - a tu macie stratę w 100%.
Totalne złodziejstwo o nazwie Better Future - nie mające nic wspólnego z lepszą przyszłością. Ktoś chce faktów - niech dzwoni 791 69 60 67. Za dużo pisania o złodziejstwie i fałszywie przedstawiających dane doradcach.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-2012, 19:58   #42
Nie zarejestrowany

Złodzieje

jednym słowem złodzieje, o czym przekonałem się osobiście. Może przy udzielanych kredytach jest jako tako, ale Rozsądek mówi, że skoro nie są bankiem, a nie są, to skąd pieniądze na utrzymanie fałszywych doradców, biur, lokali, panienek. Z oszukanych klientów.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-2012, 11:15   #43
Nie zarejestrowany

Open Finance nie polecam - nawet karty kredytowej

To nie jest firma to parainstytucja prowadzona przez amatorów. Byłam ich klientam przez 3 lata. We wrześniu wygasła mi karta kredytowa. Mieli wysłać nową, ale nie dotarła - instytucja oszczędza i wysyła zwykłym listem. Niemniej po dwóch tygodniach moich monitów wysłali kartę, ale dziś mija 1,5 miesiąca odkąd nie mogą jej aktywować ze względu na problem techniczny leżący po ich stronie. Myślę, że skoro 1,5 miesiąca rozwiązują problem techniczny związany z aktywacją karty, którą mmusisz oczywiście spłacać, to powierzenie im jakichkolwiek pieniędzy jest nieporozumieniem. Dodatkowo brak informacji i kompetencji... Wolę najgłupszy bank, ale bank, gdzie usterka trwa 48h, bo czas to pieniądz.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-2012, 04:42   #44
Nie zarejestrowany

Oszuści open finance

NACIĄGACZE, KOMBINATORZY, OSZUŚCI.
pROPONUJĘ PISAĆ SKARGI DO KNF, RZECZNIKA UBEZPIECZONYCH, NADZOWU UBEZPIECZEŃ! Bez względu na to czy uda sie kase odzyskacx czy nie - pISZCIE SKARGI
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-15-2012, 05:47   #45
Nie zarejestrowany
To doradcy ,którzy tak naprawdę myślą jak wciągnąć Cię w coś na czym oni - doradcy zarobią najwiecej. Ty masz mieć poczucie dobrze zainwestowanych pieniedzy. Za chwilę obudzisz sie z reką w nocniku ale bedzie już za pózno.Takim doradcą może zostać każdy pod warunkiem,że dobrze potrafi oszuikiwac ludzi.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-17-2012, 18:22   #46
Nie zarejestrowany

Ostrzeżenie

Zdecydowanie odradzam Open Finance a szczególnie pana Krzysztofa z Łódzkiego oddziału.
Brak profesjonalizmu na całym polu.
Nic z tego co usłyszałem na rozmowie, gdzie pan Krzysztof namówił mnie na rzekomo bardzo bezpieczny sposób inwestowania, ani z tego co potem doradzał mi przez telefon, nie okazało się być profesjonalne. Straciłem dzięki niemu dużą kwotę
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-18-2012, 14:48   #47
Nie zarejestrowany

ołpen fajnans

Ja też nie polecam. Zwłaszcza oddziału w Katowicach. Oni nie kłamią oni po prostu nie mówią całej prawdy. Gdy zorientujesz się sam jesteś udupiony za przeproszeniem. Jeszcze raz mówię nie. Oni tam widzą tylko swoją prowizje. Jakby mogli toby cię ze skóry odarli.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 11-28-2012, 23:33   #48
Nie zarejestrowany

Kolejny "zadowolony" klient to ja

Ponieważ można tu wypowiadać się na temat Open Finance, to i ja skorzystam. Pod namową konsultanta wziąłem polisę "Better Future" i teraz jestem w czarnym, ciemnym miejscu. W praktyce polega ona na tym, że środki są lokowane w jakimś ogólnie dostępnym funduszu, do czego w sumie nie potrzebuję niczyjej pomocy. Ale ta firma za tę usługę pobiera całkiem spore prowizje o których dowiedziałem się po zawarciu umowy, a zerwanie tejże powoduje utratę znacznej części (np. w pierwszym roku 90%) środków. Tak więc zerwać tej umowy nie mogę, a ci państwo sobie pobierają prowizje, bo na biuro pieniądze skądś trzeba mieć. Obiecywano mi średnio 10% rocznie, a teraz patrzę się i stwierdzam, że wyjście na zero będzie niezłym sukcesem.
Będąc już drugi raz u nich inny doradca pośrednio potwierdził, że ta umowa jest dla klientów niekorzystna, tzn. nie zaprzeczył moim wnioskom, natomiast uświadomił mi, że zrywanie tej umowy jest "przewidziane przez tych, co ją konstruowali" i to jest złe rozwiązanie.
Reasumując, Open Finance to firma, która zarabia cudzym kosztem, przynajmniej tak jest w moim przypadku.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 01-17-2013, 06:48   #49
Nie zarejestrowany

Naciągacze

Również niestety zgadzam się z przedmówcą. Skorzystałem z oferty polegającej na otworzeniu konta inwestycyjnego w AXA popartej pozornie korzystną polisą "podwyższoną" w NobleBanku oprocentowaną 22%.
Tylko że Doradca Open Finance nie wspomniał o kosztach utrzymania konta w AXA. Co miesiąc ja wpłacam 200zł, a oni podbierają mi coś koło 15-17zł. Musiałbym trafić chyba na niezwykle bajkową hosse w tych funduszach inwestycyjnych bym co miesiąc mógł odrabiać te straty.
Jestem więc od dwóch lat na pogłębiającym sie minusie, mam nadzieje że do czasu aż nastanie moment pozwalający na bezkosztowe podjęcie moich środków (jest to bodajze po 10 latach od założenia konta) będe chociaż mało stratny.
Natomiast owemu Doradcy Open Finance życzę śmierci głodowej.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 01-17-2013, 06:58   #50
Nie zarejestrowany

Naciągacze cz.2

Drogi przedmówco,
Ja przykładowo jestem anonimowy bo nie chce mi sie rejestrować na każdym portalu.
Opinii zaś potwierdząjących złodziejską praktykę Open Finance jest jak widać wiele, do tego są dość szczegółowe.
Mój przypadek dotyczy akurat oddziału w Lublinie, na ul. Krakowskie Przedmieście. Danych osobowych doradcy nie podam, ale by zaintrygować, dodam że jest żonaty i edukował się w LO nr 9 w Lublinie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Czy warto korzystać z Open Finance? 2.86 na 5, liczba ocen: 7
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «