opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > FinansoweOdpowiedz
 
Oceń temat

Linki sponsorowane


stare 05-17-2011, 09:26   #1
Wera_nika

Posiadacze eKONTA w mBanku korzystają z nowych usług

Posiadacze eKONTA w mBanku mogą teraz korzystać z pakietów assistance Dom24h, Opieka24h i Auto24h. Każdy z nich dostępny jest w wariantach: standard, komfort oraz premium.


I tak chociażby w przypadku pakietu Opieka24, klienci mogą bezpłatnie skorzystać z wizyty lekarza czy pielęgniarki, transportu medycznego, dostawy leków, umówionej wizyty u specjalisty, opieki domowej po hospitalizacji. Mają oni także nielimitowany dostęp do medycznej infolinii. W przypadku wariantu premium oraz komfort mogą skorzystać również z pomocy pediatry i opieki nad dziećmi.


Ubezpieczenie Dom24h przyda się w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia, pożaru czy zalania mieszkania. Zapewniona zostaje klientom szybka interwencja specjalistów, dozór, transport i przechowanie mienia, naprawa sprzętu PC.


Pakiet Auto24h obowiązuje nie tylko w Polsce, ale na terenie całej Europy. Klienci mają zapewnioną bezpłatną pomoc w razie awarii, wypadku, kolizji, czy innego zdarzenia na drodze.


Pakiet standard to dodatkowe 5 zł miesięcznie, komfort - 10 zł, podczas gdy premium kosztuje 15 zł. Cena jest jednakowa w przypadku każdego z ubezpieczeń. Posiadacze dwóch produktów ubezpieczeniowych mogą liczyć na zniżki.


Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-19-2011, 13:30   #2
tracer
Banki coraz częsciej oferują klientom pakiety ubezpieczeniowe. Co wiecej, czesto taniej niz zwykle T.U. Myślę, że taka praktyka będzie coraz częstsza i będzie to na porządku dziennym. Dla klientow to dobrze, bowiem ceny pakietow bedą tansze.
tracer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Posiadacze eKONTA w mBanku korzystają z nowych usług na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Grzegorz Klimczak - korzystał ktoś z jego usług? joanna_35 Doradcy finansowi 4 07-25-2014 21:19


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «