opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > FinansoweOdpowiedz
 
Oceń temat

Linki sponsorowane


stare 09-23-2010, 10:26   #1
Wera_nika

Pożyczki i kredyty pozabankowe

Polacy najczęściej korzystają z pomocy banków jeśli potrzebują pieniędzy. Najczęściej są to kwoty nieiwelkie, dużą ilość stanowią także kredyty mieszkaniowe. Co zrobić jednakże kiedy nie spełnia się warunków, żeby otrzymać pieniądze w banku? Należy sobie uzmysłowić jedną rzecz - otóż nie tylko banki są instytucjami, które udzielają pożyczek oraz kredytów.


Uważa się, że najpewniej jest pożyczać pieniądze z banku, takie kwestie nie podlewają dyskusji, nie chodzi o to, żeby tutaj nad nimi debatować. Jednakże jeśli ktoś nie ma innego wyjścia musi znaleźć firmę, która mu w tym pomoże.


U kogo wziąć pożyczkę, kredyt pozabankowy? Poszukiwania należy zacząć od firm pożyczkowych. Na rynku funkcjonuje ich naprawdę sporo (zachęcamy do zapoznania się z artykułami o SKOK-ach, Providencie itp.).


Firmy pożyczkowe także mają swoje wymagania, nie dają pieniędzy każdemu. Są jednak osoby, które nie sprawdzają przyszłych klientów w BIK-u i to właśnie u nich pieniądze mogą otrzymać wszyscy Ci, którzy wykorzystają poprzednie drogi.


O pożyczkę społecznościowa najłatwiej, najbezpieczniej za pośrednictwem specjalnych stron internetowych, portali/serwisów, które zajmują się tylko tym (pośredniczeniem między tymi transakcjami).
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-24-2010, 11:56   #2
Bob
Ja od takich firm, instytucji pozabankowych to trzymałbym się z daleka. Może nie niektórzy sobie zachwalają, ale jeśli tylko ktoś ma możliwość to niech najpierw próbuje w banku.
Bob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-24-2010, 19:03   #3
krecio
Ta banki zgnoją klienta lub nie dadzą kredytu (stara zasada chcesz kredyt? udowodnij że go nie potrezbujesz...), ale najlepiej brać kredyt w rodzinie splacasz elastycznie i czesto bez odsetek
krecio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-30-2010, 08:46   #4
Magdalena
Coraz częściej spotykam się z pozytywnymi opiniami o pożyczkach prywatnych, społecznościowych. Ktoś z Was może korzystał?
Magdalena jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Pożyczki i kredyty pozabankowe na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «