opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > FinansoweOdpowiedz
 
Oceń temat

Linki sponsorowane


stare 08-04-2010, 08:29   #1
Admin

Kredyty bez sprawdzania w KRD

Jeżeli potrzebujesz pożyczki czy większego kredytu, ale figurujesz w Krajowym Rejestrze Długów, możesz zapomnieć o bankowym kredycie, ponieważ zdecydowana większość banków dyskwalifikuje dłużników, czyli osoby zarejestrowane w KRD do udzielenia kredytu.
Zatem wszystkie osoby wpisane do Krajowego Rejestru Długów muszą szukać alternatywy do pożyczek bankowych. Jedyne kredyty bez sprawdzania w KRD jakie można wówczas zaciągnąć to tak zwane: pożyczki lub kredyty bez krd, pożyczki bez bik, pożyczki z komornikiem i tym podobne pożyczki.
Ponadto dla wszystkich osób figurujących w Krajowym Rejestrze Długów dobrym rozwiązaniem będą wszystkie pożyczki lub kredyty społecznościowe, czyli tak zwane social lendings oraz różnego rodzaju pożyczki prywatne.
Zdawało by się, że ludzi nie przeraża Krajowy Rejestr Długów a tymczasem okazuje się, że z dnia na dzień KRD wypełnia coraz więcej informacji o długach i ich dłużnikach. Przełom w tej dziedzinie nastąpił dopiero 14 czerwca 2010 roku, kiedy w życie weszła nowa ustawa mówiąca o udostępnianiu informacji gospodarczych, co w praktyce oznacza, że już nie tylko wierzyciele pierwotni mogą dopisywać do Krajowego Rejestru Długów swoich dłużników, ale również mogą to robić wierzyciele wtórni, czyli firmy windykacyjne prowadzące windykację długu na podstawie umowy cesji (powierniczej) i współpracujące z Krajowym Rejestrem Długów na podstawie umowy abonamentowej.
I chociaż grono dłużników wpisanych w KRD ciągle się powiększa i banki zamykają im drogę do kredytu, to na szczęście istnieją jeszcze specjalne kredyty bez sprawdzania w KRD oraz wszelkie pożyczki społecznościowe.


Admin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Kredyty bez sprawdzania w KRD na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:Czasy w strefie GMT. Teraz jest 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «