opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > FinansoweOdpowiedz
 
Oceń temat

stare 08-08-2010, 12:34   #1
Admin

Szybkie kredyty gotówkowe przez telefon

Wiele osób chciałoby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu. To nie tylko wygoda oraz zaoszczędzony czas, ale dla niektórych spore ułatwienie życia, a mianowicie dla osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych ruchowo czy dla matek z małymi dziećmi.
I banki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, coraz częściej poszerzają swoje oferty o kredyty przez telefon.
Dzięki temu bez wychodzenia z domu bank szybko zdobywa informacje o naszej zdolności kredytowej, informuje nas, ile gotówki możemy uzyskać a nawet jeszcze tego samego dnia może nam udzielić kredytu, co więcej niekiedy nawet po dziesięciu minutach można dostać odpowiedź.
Jednak nie da się wszystkiego załatwić przez telefon, ponieważ jest konieczne wypełnienie drogą internetową krótkiego formularza albo wysłanie sms-a. Potem dzwoni konsultant i mówi, ile pieniędzy możemy uzyskać. Nie musimy przy tym informować go, na co te środki zostaną przeznaczone, a zatem otrzymane fundusze będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel. Ponadto nie jest konieczna umowa o pracę, lecz musimy udowodnić, że posiadamy miesięczne dochody w wysokości około 500 zł.
Zatem właściwie jedynym mankamentem kredytów przez telefon jest samo podpisanie umowy. Najłatwiej byłoby to zrobić, drukując a następnie wysyłając umowę pobraną ze strony internetowej banku z zabezpieczonym podpisem cyfrowym umowy, jednak obecnie konieczna jest wizyta w banku lub wizyta u nas w domy przedstawiciela instytucji w której zaciągamy kredyt.
Pomimo tego kredyty przez telefon są nadal najszybszą metodą uzyskania bankowego kredytu.
Admin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-2010, 22:39   #2
A.G.
Instytucje, które reklamują tzw.kredyty przez telefon powinny na dole reklamy zawsze umieszczać inforamcje,że do uruchomienia kredytu niezbędna jest wizyta w banku.Tak naprawdę telefonicznieskładany jest jedynie formularz zgłoszeniowy, oraz w ten sposób ostrzega się bank, że pragniemy skorzystać z jego oferty. Doradcy przygotowują umowę do podpisania i składają wniosek o przyznanie środków. Niestety wiele osób już się zmoich znajomych nacięło.Skuszeni ładnie brzmiącymi hasłami reklamowymi, wierzyli, że wystarczy jeden telefon i gotówka sama wpłynie na konto.Niestety ich nadzieje na szybkie załatwienie wszystkich formalności zostały bardzo szybko rozwiane.
A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-13-2010, 07:29   #3
Maja
Zgadzam się w zupełności. Ludzie nabierają się na kredyty przez Internet, a i tak do banku iść trzeba. Po prostu wniosek składa się przez internet, a resztę i tak trzeba osobiście załatwić.
Maja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-2010, 22:22   #4
Szukacz
To jest po prostu zwykła manipulacja ludźmi. Pożyczka na telefon, ale odwiedź nas w banku... Właśnie tak powinny brzmieć hasła reklamowe takich usług. Zwykły przekręt i kłamstwo, nic więcej!
Szukacz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-19-2010, 15:30   #5
joanna_35
Manipulacja jak zwykle.
Powinno się coś z tym zrobić bo na pewno niejeden się nabrał. No ale po to taką reklamę zrobili, żeby przyciągać Klienta.
joanna_35 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Szybkie kredyty gotówkowe przez telefon na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «