opinie, forum, komentarze

opinie, forum, komentarze (https://www.nasze-kredyty.pl/)
-   Finansowe (https://www.nasze-kredyty.pl/finansowe/)
-   -   Świąteczne promocje kredytów gotówkowych (https://www.nasze-kredyty.pl/finansowe/714-wi-teczne-promocje-kredytow-gotowkowych.html)

Wera_nika 11-10-2011 11:40

Świąteczne promocje kredytów gotówkowych
 
Banki przygotowują się na nadchodzące święta. Podobno każda okazja jest dobra, żeby zaciągnąć zobowiązanie finansowe, jednakże święta to czas wzmożonej aktywności w sferze bankowej. Ludzie w okresie przedświątecznym chętniej wydają pieniądz,e nawet te, których fizycznie nie posiadają. Święta to przecież nie tylko prezenty dla najbliższych, ale i suto zastawiony stół ze wszystkimi pysznościami.


Banki wykorzystują okres przedświąteczny, żeby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Zachęcają ich różnego rodzaju promocjami. Taką kampanię zaczął prowadzić właśnie ING Bank Śląski, który zachęca do zaciągnięcia kredytu gotówkowego, który można przeznaczyć na święta, ale nie jest to konieczne.


Z promocji można skorzystać do 16 grudnia. Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki pożyczki gotówkowej, ale i upominek w postaci baśni 'Opowieści przy kominku' wraz z audiobookiem. Czy taki świąteczny prezent skutecznie zachęci pożyczkobiorców do oferty ING Banku Śląskiego? Więcej szczegółów znajduje się na stronie banku.

inatka93 03-13-2019 06:57

Pewno, że większość banków na święta przede wszystkim skupia się na tym, żeby wcisnąć kredyt, ale ja akurat jestem zadowolona, że mój bank tak zrobił. Dzięki temu mogłam kupić mamie naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy z kawiorem i szarotką alpejską, a siostrze krem przeciwtrądzikowy od Calluna Medica. Teraz widzę znaczną poprawę w wyglądzie ich skóry.


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.