opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > FinansoweOdpowiedz
 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.00 średnia.

Linki sponsorowane


stare 11-21-2011, 11:38   #1
Wera_nika

Konto Avocado w BZ WBK

BZ WBK stworzył konto dla klientów PLUSA. Nosi ono wdzięczna nazwę Avocado. Dzięki niemu klienci PLUSA mogą uzyskać niższe rachunki za telefon co miesiąc. Rachunek można otworzyć niemal w każdym punkcie obsługi klienta Plusa.


Co się zyskuje? Po pierwsze darmowe konto, oczywiście jeśli będzie ono co miesiąc zasilane kwotą co najmniej 1 tysiąca złotych. Nie płaci się za przelewy internetowe, wyciąganie pieniędzy z bankomatów oraz wydanie karty Visa do konta. Można uniknąć opłat związanych z utrzymaniem tej ostatniej, jeśli wykona się nią operacji w kwocie co najmniej 500 złotych.


Nowi klienci Plusa mogą zaoszczędzić połowę pieniędzy jakie płacą za abonament przez sześć miesięcy (maksymalnie do 60 zł miesięcznie). Ci dotychczasowi natomiast dostaną 2% zwrotu pieniędzy za zakupy dokonywane kartą Visa (może to być do 500 zł miesięcznie). Pieniądze będą przeliczane na rabat na abonament lub dodatkowe doładowanie w przypadku osób posiadających telefon na kartę.


Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-30-2012, 12:18   #2
Hieronim
Ostatnio byłem w salonie Plusa i próbowali mi wcisnąć to Avocado. Gdybym nie miał konta w banku, z którego jestem naprawdę zadowolony, to może bym się zastanowił. Nie mam telefonu na abonament, więc spłata połowy abonamentu akurat mnie nie dotyczy. Transakcji kartowych też nie mam aż tyle, żeby miało mi się to jakoś szczególnie opłacać. Oferta ciekawa, jednak niech sobie skorzystają z niej ci, którym ona naprawdę się przyda.
Hieronim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Konto Avocado w BZ WBK 4.00 na 5, liczba ocen: 2
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «