opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > Kredyty i pożyczki bankoweOdpowiedz
 
Oceń temat

Linki sponsorowane


stare 09-15-2010, 10:19   #1
Wera_nika

Kredyt dostępny przez Internet

Wszyscy, którzy kiedykolwiek musieli zmierzyć się z zaciąganiem zobowiązania jakim jest kredyt lub pożyczka w banku doskonale zdają sobie sprawę z tego ile czasu trzeba poświęcić na załatwianie formalności, stanie w kolejkach, czekanie na spotkanie z doradcą oraz otrzymanie decyzji, do tego nie zawsze przecież pozytywnej.

Polecam poniżej trzy polskie instytucje specjalizujące się w przydzielaniu kredytów i pożyczek przez internet. Najlepiej wypełnić wszystkie trzy wnioski i zaczekać na kontakt z ich strony. Powinni znaleźć ciekawą propozycję dla nas na pożyczkę.

Może właśnie dzięki tym, którzy tak bardzo narzekali na sposoby załatwiania kredytów i pożyczek przez w oddziałach baków od kwietnia - z powodzeniem zresztą, na polskim rynku działa pośrednik Invigo, który udziela pożyczek i kredytów po prostu za pomocą Internetu. Wszystkie sprawy załatwia się w sieci, online.


Ma on w swojej ofercie 22 pożyczki/kredyty banków. Także jest z czego wybierać, a do tego nie trzeba wcale tracić czasu na dojazdy na spotkania z doradcami/przedstawicielami banku.


W Polsce jest to jedyny taki pośrednik jak do tej pory, podczas gdy na Zachodzie taki sposób udzielania pożyczek/kredytów rozwija się z tygodnia na tydzień.Jest na tyle rozpowszechniony, że coraz więcej osób decyduje się przy jego pomocy zaciągnąć kredyt mieszkaniowy.


Po tym można wnioskować, ze system się sprawdził, bowiem mowa o większych pieniądzach niż kilka czy kilkanaście tysięcy zł. Warto więc wiedzieć na jakiej działa on zasadzie.


Otóż wystarczy się zalogować na stronie Invigo i tak właśnie wpisać parametry kredytu czy pożyczki. Wówczas wyświetla się lista odpowiednich kredytów/pożyczek bankowych, warunki jakie trzeba spełniać, żeby się o nie ubiegać.


Następnie jeśli klient zdecyduje się już na jakiś produkt i wybierze odpowiednią ofertę musi poczekać na kontakt z doradcą firmy, który to dopełnia wszelkich formalności z danym bankiem. Wszystko odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu <prawie, bowiem musi podpisać umowę kredytową w siedzibie banku>.


Polacy przekonują się do takiej formy załatwiania spraw, zdalnej. I coraz więcej osób korzysta z usług firmy Invigo. Do tego firma w swojej ofercie z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej banków, z którymi współpracuje.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-15-2010, 10:46   #2
Maja
Myślę, że nad takimi rozwiązaniami powinny popracować także banki. Coraz częściej mozna na ich stronach obliczyć sobie zdolność kredytową, przewidywaną sumę pieniędzy, która będzie można otrzymać, jednakże i tak potrzebna jest w rezultacie wizyta w banku. Niekiedy doradca dojeżdża do domu klienta, to też spore ułatwienie (tak jest chyba ING, ale nie chce nikogo zmylić).
Maja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-17-2010, 15:15   #3
krecio
Jak dla mnie to dośc dobrze w tej sprawie tylko że o swojej ofercie w tej materii informuje strona mbanku...
krecio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-18-2010, 20:30   #4
tomasz
Albo aliorbank, też mają oferte dobrą tylko lubią zawyżać opłaty i prowizje
tomasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-20-2010, 11:02   #5
Maja
dla mnie to i tak bujda trochę, bo do oddziału trzeba się udać. Przez Internet to można pożyczkę społecznościową od osoby prywatnej dostać, a nie kredyt.
Maja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-20-2010, 18:21   #6
krecio
W mbanku nie, umowa przychodzi kurierem, wcześniej wniosek składasz przez internet lub telefon... A kasa przychodzi później na konto...
krecio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-20-2010, 18:23   #7
tomasz
Ok, a dokumenty w jaki sposób im dostarczysz... Musisz tak czy siak udać się do odziału, by je złożyć...
tomasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-21-2010, 08:40   #8
Michał71
W mbanku większość rzeczy załatwia się przez Internet. Żeby dostarczyć dokumenty tez przecież nie trzeba wychodzić z domu. Można je wysłać pocztą e-mail (skany), albo dać kurierowi. Powodzenia życzę w chodzeniu do oddziału mbanku, heheheh
Michał71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-24-2010, 11:54   #9
Bob
Hehehehehe - kredyt przez neta, chciałoby się rzec, że takie rzeczy to tylko w erze.
Bob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-24-2010, 18:57   #10
krecio
Mbank nie posiada oddziałów, tylko m punkty które mają mniejsze możliwosci niż centarala banku.
krecio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Kredyt dostępny przez Internet na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kredyty przez internet Admin Finansowe 2 10-13-2010 08:30


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «