opinie, forum, komentarze

opinie, forum, komentarze (https://www.nasze-kredyty.pl/)
-   Kredyty i pożyczki bankowe (https://www.nasze-kredyty.pl/kredyty-i-po-yczki-bankowe/)
-   -   Najlepszy kredyt hipoteczny w Polsce (https://www.nasze-kredyty.pl/kredyty-i-po-yczki-bankowe/377-najlepszy-kredyt-hipoteczny-w-polsce.html)

Admin 06-20-2011 16:09

Najlepszy kredyt hipoteczny w Polsce
 
Zakładam temat po to żeby pisać o cechach jakie powinien posiadać najlepszy kredyt hipoteczny w Polsce. Można tu także pisać o konkretnych ofertach banków właśnie na kredyty hipoteczne.

Polecam także ciekawy artykuł na kredyciaku opisujący jakie kryteria powinien spełniać najlepszy kredyt hipoteczny. Sprawdź czy wiesz co to naprawdę jest najlepszy kredyt hipoteczny http://www.kredyciak.pl/kredyty-hipo...ipoteczny.html.

Jednym z najpopularniejszych kredytów hipotecznych w Polsce jest także kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen Banku. Sprawdźcie sami ich ofertę klikając w poniższy formularz. Konsultant oddzwoni do was w najszybszym możliwym terminie.

Ja ze swej strony mogę polecić także i zaopiniować kredyt hipoteczny w banku Millennium. Na pewno oferta jest jedna z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a najlepiej można się o niej przekonać jeśli wypełnimy krótki wniosek kredytowy, który do niczego nie zobowiązuje. Największym atutem jest brak prowizji za udzielenie kredytu i marża banku poniżej 1%.

Admin 06-30-2011 12:23

Na polskim rynku pojawia się oczywiście coraz więcej ciekawych ofert na kredyty hipoteczne i na pewną jedną z nich jest Kredyt Hipoteczny w ING Banku Śląskim. Mają prosty i szybki formularz żeby sprawdzić czy i jaki kredyt mogą nam dać. Zajmie to kilka minut, a może okaże się, że naprawdę warto wziąć tam kredyt na zakup mieszkania lub budowę domu.
Koniecznie wypełnij powyższy formularz.

Joanna85 08-07-2011 20:54

Cechy kredytu hipotecznego hmm... Dla mnie ważne jest zabezpieczenie na wypadek utraty pracy oraz możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych od płacenia rat. W końcu taki kredyt jest zobowiązanie na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat więc dobrze jest mieć jakieś wyjścia w przypadku problemów finansowych.:rolleyes:

ktoś 10-08-2011 19:28

najlepszy kredyt mieszkaniowy
 
a może po prostu każdy kto ma już kredyt hipoteczny podał by tutaj warunki na jakich kredycik dostał - wtedy porównanie z innymi bankami byłoby najbliższe prawdzie który rzeczywiście jest lepszy od konkurencji.Mój przykład : Pekao na 30lat,kwota kredytu 128000zł,zero własnego wkładu,marża 1,89%,kredyt udzielony w marcu tego roku.Oczywista sprawa to fakt że kilka lat temu łatwiej było o kredyt i o niższe marże.

bankokazji 12-11-2011 13:24

Moim zdaniem istnieje pojęcie najlepszego kredytu, ale tylko w stosunku do jednostki. Każdy z nas ma inne potrzeby i różne możliwości spłaty, dlatego przed podjęciem takiego zobowiązania powinien najpierw dokładnie sprawdzić wszystkie oferty pod swoim kątem , można nawet złożyć kilka wniosków do różnych instytucji w celu dokładniejszego zapoznania się z ofertą. Proponuję także umówić się na spotkanie z doradcą , ale tylko po to aby wyjaśnił nam wszystkie detale . Dla tych którzy chcą za darmo porównać sobie wiele ofert zapraszam na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] gdzie można to zrobić w kilka minut

Mariolka 12-12-2011 11:49

Interesuje mnie kredyt w euro. Czy możecie polecić jakiś dobry kredyt w tej walucie ? Potrzebuję około 300 tys. na 25 lat.

Joanna85 12-13-2011 12:48

Ja polecam ofertę instytucji Kredyt Bank. Myślę, że proponują całkiem przyzwoite warunki jak na kredyt hipoteczny w obcej walucie:cool:.

Pożyczki pozabankowe 12-13-2011 16:45

Masz własne doświadczenia z kredytem hipotecznym w tym banku ? Czy może jesteś doradcą i bierzesz prowizję ?

Margarett 01-14-2012 10:56

dziś ciężko Samemu zorientować się w całej gamie produktów oferowanych przez Banki.
Wszystko też zależy od parametrów Banku.
Ja po długim serfowaniu i analizie stron internetowych znalazłam jedną, gdzie są dla mnie i sądzę, że dla innych także są dobre warunki zawarcia umowy /

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

osobiście jestem zadowolona.
pozdrawiam

Mariolka 04-15-2012 19:52

Cytat:

Napisał Ekspert PKO (Post 3981)
przystąpienia do grupowego ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy i hospitalizacji.

Ciekawi mnie jakiś konkretny przykład kosztów przystąpienia do takiego ubezpieczenia. Powiem od razu, że mi się to niezbyt podoba.

Cytat:

Napisał Ekspert PKO (Post 3981)
Aż 25 proc. kwoty kredytu można przeznaczyć na dowolny cel nie związany z kupowaną nieruchomością (np. kupno samochodu, sprzętu AGD).

Niezła zachęta :).
Trzeba dokumentować fakturami to ?


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.