opinie, forum, komentarze  

  Forum kredytowe - opinie i komentarze internautów > Pomoc dla zadłużonychOdpowiedz
 
Oceń temat

stare 10-08-2013, 12:14   #1
Pracowity

Sposób na wyjście z długów…

Czytając sporo wypowiedzi na tym forum widzę siebie sprzed kilku lat. Długi, zobowiązania po poprzedniej działalności (jedna decyzja administracyjna i leżę na łopatkach), pętla kredytowa. Stały dochód zbyt mały aby opłacić bieżące zobowiązania, brak zdolności na kolejne kredyty (i na szczęście) rodzina i dwójka dzieci – jakiś koszmar.
Wiele z rad, które tu padają są bardzo wartościowe, przydatne i mogą pomóc. Ja wybrałem drogę według zasady „sam się związałeś, to sam się rozwiąż”. Wybrałem drogę systematycznej pracy. Zadałem sobie pytanie – jak? Nie mam wykształcenia kierunkowego, funduszy na inwestycję w coś nowego ani znajomości dających możliwość „ciepłej, dobrze płatnej” posady.
Sporo opcji przemyślałem, przeanalizowałem. Dziś – nadal prowadzę własną działalność, zajmuję się obsługą klienta dla największej firmy w Europie wschodniej w branży, w branży odpornej na kryzys i wahania rynku. Po długach zostało niemiłe wspomnienie i „gęsia skórka” jak sobie przypominam.
Szerokim łukiem omijałem wszelkie piramidy finansowe, „super” kredyty, pożyczki indywidualne itp. Uważam, że jak sam nie zarobię to nie będę miał. Każdemu chętnie opowiem o tym co i jak robię. Podkreślam – to jest normalna praca, żadne „wyślij 5zł na konto, a jak znajdziesz iluśtam głupków, którzy też wyślą to zarobisz”, żadne klikanie w reklamy, praca w internecie itp.
Proponuję ciężką, systematyczną, legalną pracę w zamian za bardzo godziwe zarobki. Na własny rachunek dla stabilnej, poukładanej i rozpoznawalnej firmy. Chętnie o tym opowiem – 509 510 998 (lub sms „praca”).
Pracowity jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-2013, 15:54   #2
nikita42
Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale dochody osiągasz z jednego źródła? Jeżeli tak, to z całym szacunkiem nie jest to zbyt bezpieczne i stabilne. Niech tak Ci się noga podwinie (choroba, spadek dochodów z firmy)... Jak nie masz jeszcze żadnych odłożonych pieniędzy na pokrycie kosztów przez kilka miesięcy... Ja uważam, że źródła dochodów należy dywersyfikować i mieć dochód zarówno z biznesu tradycyjnego, jak i systemów partnerski, inwestycji itd. Oczywiście istnieją piramidy finansowe, ale są też firmy, które na prawdę dobrze funkcjonują i można im zaufać. Nie podaję żadnych konkretnych nazw, żeby nie było, że jestem z kimś związany. Jak ktoś będzie chciał to znajdzie.

Jeżeli pomyślałeś o tym wszystkim, co napisałem to szacunek.
nikita42 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-21-2013, 16:56   #3
Pracowity
Cytat:
Napisał nikita42 Zobacz post
... Jak nie masz jeszcze...systemów partnerski, inwestycji itd. ...
pomyślałem Ale dzięki za czujność. Firma - niekwestionowany lider w Europie wschodniej, branża - (niestety) odporna na kryzys i wahania rynku, sposób pracy - daje komfort w sytuacji "jak by co "
Pracowity jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-2014, 20:59   #4
adamkoc
dlaczego nie chcesz napisać na forum konkretów tylko to ukrywasz? Nie mówię, żeby podawać wszystkie informacje na tacy, ale wydaje mi się, że to zostało napisane zbyt ogólnikowo i przede wszystkim ty będziesz miał w tym interes. Nie atakuję, a jestem ciekaw i chciałbym, żebyś podał tutaj więcej informacji.
adamkoc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-18-2015, 12:39   #5
hannka
Witam, zapraszam do wyjścia z długów poprzez restrukturyzacje zadłużenia, wakacje kredytowe, rezygnacja z ubezpieczenia, prolongata.
Te i wiele innych rozwiązań oferuje firma lexperto , która ma duże doswiadczenie w tej dziedzinie i zasięg działania ogólnopolski.
hannka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-30-2015, 13:26   #6
Nie zarejestrowany
Dużo o niczym z całym szacunkiem. Co do tej kancelarii powyżej to ile biorą mniej więcej za wniosek/sprawę?

Czytałem że niektóre firmy oddłużeniowe udzielają darmowych porad prawnych, czy u nich też jest taka opcja?
  Odpowiedź z Cytatem

stare 04-10-2015, 12:04   #7
jamko
Firmy oddłużeniowe robią plan restrukturyzacji dopasowany dla potrzeb klienta.
Wiadomą rzeczą jest to ,że każda sprawa jest inna i wymaga innych środków
działania. Czasami napisanie jednego pisma pozwala zastopować szereg komplikujących działań.
22 101 33 13 trzymaj
Dodatkowo udzielają darmowych porad prawnych.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 04-14-2015, 13:31   #8
Przemyk
Najlepiej jest rozmawiać od razu i bezpośrednio z wierzycielem bo komornik wiadomo pierwsze co robi to pobiera opłatę komorniczą przez co dłużnik spłacając np. 300 zł jest co miesiąc w plecy o konkretną kwotę która nie idzie na poczet spłaty zadłużenia.
Komornik po za tym blokuje konto a to nie koniec jego narzędzi odzyskiwania należności ale o tym wszyscy chyba najlepiej wiemy.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 10-26-2015, 08:32   #9
Nie zarejestrowany

Upadłość Konsumencka – zacznij żyć od nowa!

Wszyscy, którzy mają problemy z długami i nie są w stanie ich spłacić, być może są osobami niewypłacalnymi. Proszę się jednak nie martwić, gdyż dla takich osób ustawa przewiduje ogłoszenie upadłości konsumenckiej, czyli możliwość wyjścia z długów i zaczęcia życia na nowo.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 03-08-2016, 12:15   #10
WparzePoSukces
Witam,

długo nie byłem obecny na tym forum, ale ze względu na sporą ilość osób zgłaszających się do mnie postanowiłem tu wrócić (i na wiele innych for też).

Przerażające jest to, że ilość osób nie mogących znaleźć wyjścia z matni pożyczek rośnie.

Kilkadziesiąt osób współpracujących z naszą firmą ma ten problem za sobą. Wiele nowych dopiero zaczyna drogę "odbijania się".

Nadal cierpliwie czekam na kontakt z tymi, którzy są gotowi na ciężką pracę w zamian za sowite zarobki.

pzdr
Adam
t: 509 510 998

ps. ex Pracowity Niestety hasła już nie pamiętam, a maila z którego się rejestrowałem już nie używam i brak dostepu do niego.
WparzePoSukces jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Sposób na wyjście z długów… na 5, liczba ocen: 0
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jak wyjść z długów ? Oddłużanie Podstawowe zagadnienia 3 05-25-2016 19:52
Nowy sposób otrzymywania pożyczek poprzez allegro? Biznesmen Udzielę pożyczki 6 02-09-2011 12:45


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
» Tutaj otrzymasz chwilówkę bez BIK! «